با عرض سلام خدمت دوستان عزيزم .اميدوارم که حالتون خوب باشه و نماز روزه هاتون قبول باشه . ما رو هم از دعای خيرتون بی نصيب نذاريد .

ميخواستم از تمام اونائی که به هر نحوی يا از طريق وبلاگ و يا به صورت آنلاين که منو با نظراتشون مورد لطف قرار دادند تشکر کنم .و اميدوارم بتونم به دوستان عزيزم بيشتر از اينها خدمت کنم . گر چه که من هم يه سری مشکلات دارم و نمی تونم  اين وبلاگو هر روز آپديت کنم و هر روز از مطالب بيشتری استفاده کنم . اما سعيم بر اين است که بتونم از مطالب بهتری استفاده کنم . گر چه که بعضی از مطالب در اين وبلاگ بی حکمت نيست و بيشتر جنبه واقعی داره تا چیزی شبیه به داستان و تخیلات . به همین خاطر سعی شده تا از مطالبی که در خور این واقعیت هاست استفاده بشه . حالا امکان داره بعضی هاش به چشمتون آشنا باشه یا جائی خونده باشید . اما به هر حال من هم از این فرصت استفاده می کنم و گفته ها و شعرهای زیبا رو که در حد و اندازه این واقعیت هاست  در معرض دید شما عزیزان  قرار بدم .

  موفق باشید .

                                                                                         M.R.A 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
دوست

سلام نماز و روزه شما هم قبول باشه .بهتون تبریک می گم می بینم به دید بهتری به زندگی پیدا کردین امیدوارم همین راه رو ادامه بدین اینطوری با مشکلات راحت تر کنار میان و می تونین از زندگی لذت ببرین. موفق و پیروز باشید.

shakila

سلام دوست عزيز مرسی از اينکه شما هم به وبلاگ من سرزديد ...... من دستور دادن لينک را ندارم که به شما لينک بدم

کورش

برای نوشتن از عشق واژه های تازه ميخوام....

fontum4

nemidoonam chi bayad begam(......)