چه زود گذشت . چه زود گذشت روزگار من و تو . فکر اين چنين روزی رو اصلا نمی کردم . يادته بهم گفتی هنوزم دوستم داری ؟ گفتم خوب معلومه انداره جونم دوست دارم . و وقتی ازت پرسيدم چرا اين سوال و می کنی ؟ گفتی واسه اين که ميخوام ببينم عشقمون تا چه حد دوام مياره . حالا ميفهمم معنی حرفتو . فکر نمی کردم اينجوری منو از ياد ببری . فکر نميکردم که با داشتن تو باز هم تنها بمونم اما همش فکر بود و خوش خيالی . نميدونی که چقدر از شنيدن صدای قشنگت خوشحال می شدم . من فدای اون خندهات . دلم واسه ی خنده هات يه ذره شده . دوست دارم واسه  يک بار ديگه توی چشمام نگاه کنی . ميخوام اين آخرين نگاهت و برای هميشه به خاطر بسپرم . چون که احتمال اينکه نه ديگه نبينمت زياده . البته شايد هم از شر من راحت ميشی . اما تو بگو که چه طوری اون لحظه رو فراموش کنم ؟ وقتی  که دستمو گرفتی . وقتی اون اول با نگاهت بهم گفتی دوستت دارم .

خيلی دوست دارم باز هم تنها با هم حرف بزنيم . دوست دارم دوباره درد و دلامو بهت بگم . دوست دارم بدونی که تو چه شرايطی هستم . شابد اگه می دونستی چه حالی دارم هرگز اين طور منو به حال خودم رها نمی کردی .

ميدونی چند وقته الان نديدمت ؟ شايد بيشتر از ۴ ماه . اين واسه يه عاشق ۴ ساله .از آخرين باری هم که ديدمت يادمه چند روز قبل تولدت بود . يادت نره که هنوز هديه تولدت و ازم نگرفتی . هديه ای که با جون و دل خريدم برات . اما اون هديه ها هنوز که هنوزه گوشه طاقچه منتظره دستای گرم تو هستند که يه روز بيای و اونا رو با خودت ببری .

يادت بمونه که اگه يه وقتی واسه يه مدت طولانی منو نديدی همش واسه اينه که از دوری تو ديگه طاقت ديدن هيچ کس  ندارم . دوست دارم از همه چيز و همه کس دور باشم . و مطمئنم که تا وقتی که من برگردم ديگه چيزی از اون دستای گرم و چشای مهربون واسم نمونه . چون تا اون موقع مال کسی ديگه ای شده .

هميشه از اين حرف بدم ميومد و وقتی ميشنيدم ته دلم خالی ميشد . اما حالا که فکر می کنم ديگه از اون دوست داشتنت خبری نباشه با اين که دوست ندارم از دستت بدم اما ظاهرا توی سرنوشت من نوشته شده بدبختی و تنهای .

حالا که توی سرنوشت من تنهايی و بدبختی نوشته شده درست نيست به خاطره خودخواهيم کاری کنم که تو هم توی بدبختيم شريک باشی .

پس برات آرزوی موفقيت می کنم و هميشه به يادت خواهم بود و دعای يک عاشق هميشه بدرقه راه يک معشوقه ست .

اميدوارم هر کجا هستی شاد و موفق و پيروز و خوشبخت باشی .

دوست دار هميشگی تو .

 

مرا نصيب غم آمد به شادی همه عالم

                                        چرا که از همه عالم ؛ محبت تو گزيدم

وفا نکردی و کردم ، جفا نديدی و ديدم

                                          ثبات عهد مرا ديدی ای فروغ اميدم

 

/ 8 نظر / 5 بازدید
مجید

ای بابا ! عجب نوشته تلخی بود / ولی باز با این تفاسیر فردای آبی مال توست / فقط کمی صبوری کن ...

setayesh

اگر کسی را دوست دارید او را به حال خود بگذارید اگر به سوی شما بازگشت برای این است که چنین بایسته است و اگر بازنگشت برای این است که چنین بایسته است ....

مليكا

سلام گذشته از اين که مطالب وبلاگت واقعا قشنگ بود ميخواستم يه کم کمکم کنی قالب وبلاگ من مثل مال تو ست ولی من نميتونم روش آهنگ بذارم ميشه بگی کد آهنگ رو کجای قالب وبلاگت گذاشتی؟

مجید

شب نقره ای به روز شد دوست من ! تو نميخوای آپ کنی ؟؟؟

قوی سفید

و به نام او سلام چرا بهم خبر ندادی که آپ کردی نميدونم باز هم مثل هميشه زيبا بود یک گل سرخی دارم با همه فرق داره خیلی دوستش دارم قول داده بهوم همیشه پیشم بمونه تا آخر عمر ميدونم کمی از دستم دل خوره آخه برام يک سری مشکلات پيش اومد که ۲ هفته نبودم اميدوترم هيچ وقت فکر بد نکنه آخه واقعاْ یک سری مشکل داشتم دیشب که شب شهادت بود از مادرم زهرا خواستم اونو برای همیشه بهم بده شهادت حضرت زهرا را تسلیت میگویم گل سرخم دوستت دارم

لیلا

سلام نازنين يار قديمی...کجايی تو ؟...ميدونی چند وقته توی ورق من يادگاری ننوشتی؟

shaghayegh

salam harfat kheyli be del mishine makhsosan be man ke ke ye asheghe delshekasteam movafaGH BASHI